Co warto wiedzieć o makijażu hybrydowym? +niespodzianka

PIERWSZA W POLSCE LINIA MAKIJAŻU HYBRYDOWEGO- INVISIBLE ILLUMINATION BY LUMENE

Czym jest hybryda w makijażu?
Jest to połączenie dwóch kategorii kosmetyków: najbardziej zaawansowanej formy pielęgnacji czyli serum oraz wyjątkowo lekkiego i rozświetlającego makijażu.
Makijaż hybrydowy jest szybko rozwijającym się segmentem, który odpowiada na najnowsze trendy konsumenckie. Kobiety coraz bardziej zwracają uwagę na składy kosmetyków, które stają się częścią ich zdrowego stylu życia. Do tej pory na styl ten składało się zdrowe odżywianie, uprawianie sportów itp, dziś dołączają do niego również kosmetyki.

Lumene jako pierwsze w Polsce wprowadza na rynek całą linię, dzięki której kobiety będą mogły równocześnie optymalnie zadbać o swoją skórę oraz wykonać podkreślający naturalne piękno rozświetlający makijaż. Dzięki wykorzystaniu składników pochodzenia naturalnego takich jak arktyczna woda źródlana, peptydy oraz odmładzający ekstrakt z arktycznej maliny moroszki, linia Invisible Illumination kompleksowo pielęgnuje skórę dbając o jej odpowiednie nawilżenie, odżywienie i regenerację.

W połączeniu z niezwykle lekkimi, płynnymi formułami Lumene całkowicie zmienia tradycyjną definicję makijażu. Zamiast przykrywać i matowić pomaga wydobyć i podkreślić naturalny blask skóry. Łatwe i szybkie w stosowaniu produkty pozwalają na uzyskanie świeżego, pełnego życia wyglądu, w ciągu zaledwie kilku sekund.
Wszystkie produkty dzięki swojej płynnej formule pozwalają na dowolną metodę aplikacji. Ekspert marki – Anna Wiśniewska – rekomenduje nakładanie produktów hybrydowych za pomocą opuszków palców. „Pozwala to na pełną kontrolę nad produktem oraz uzyskanie najbardziej naturalnego efektu. Co więcej wszystkie wchodzące w skład linii kosmetyki możemy dowolnie ze sobą łączyć i mieszać. Umożliwia to stworzenie nowych, spersonalizowanych kolorów oraz faktur.”

Invisible Illumination to nowoczesne, arktyczne rytuały, które w naturalny sposób łączą rozświetlenie, kolor i pielęgnację.
Kliknij i sprawdź naszą ofertę makijażu hybrydowego od LUMENE.

NIESPODZIANKA :

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej unikalnej linii, zapraszamy na BEZPŁATNE WEBINARIUM, które odbędzie się już 20.09.2017 (środa) o godz. 19:00.
Eskpert marki Anna Wiśniewska opowie wszystko o makijażu hybrydowym: czym jest, jak go stosować i dlaczego tak nieprawdopodobnie uzależnia.

Zarejestruj się na webinarium- kliknij w poniższy link:
https://bjpolska.clickmeeting.pl/lumene-invisible-illumination-premiera-pierwszego-w-polsce-makijazu-hybrydowego/register

Leave a Comment