Farmona Tutti Frutti masło do ciała granat & pitaja

Pojemność: 275ml
Cena: 13.70zł
Dostępne w: ekobieca.pl

Plastikowy pojemnik, w którym znajduje się kerm jest całkiem duży – jego pojemność to 275ml. Jak w całej serii „Tutti Frutti” Farmona  zachwyca nas kolorową tropikalną grafiką – tym razem na obrazkach widnieją granaty i pitaja. Wieczko jest z czarnego plastiku z naklejką w motywy owoców. Całość – jako opakowanie – prezentyje się bardzo elegancko i obiecująco. Na opakowaniu znajdziemy też wystarczające informacje na temat produktu, jak jego skład itd.

 tutti frutti masło do ciała copy

Od producenta dowiadujemy się, że formuła kosmetyku zawiera afrykańskie masło Karite, które zapewnia głębokie nawilżenie, odżywienie i wygładzenie oraz pielęgnujące skórę czerwone perełki z witaminą E . Systematyczne stosowanie ponoć sprawia, że skóra staje się aksamitnie miękka, delikatna i jedwabiście gładka. Masło posiada gęstą konsystencję, szybko się wchłania pozostawiając na skórze tropikalny aromat stymulujacy pozytywną energię.

 tutti frutti masło do ciała wieczko copy

Opis bardzo obiecujący, ale jaka jest rzeczywistość ? Zapach nie jest typowo owocowo-słodki – ma w sobie nutę egzotyki, a sam w sobie jest orzeźwiający i pobudzający. Nie przypadnie on do gustu wszystkim, szczególnie tym, którzy preferują słodsze zapachy. Jest to jednak bardzo ciekawe i oryginalne zestawienie. W opakowaniu pachnie intensywnie, tak samo jak podczas aplikacji, ale z czasem przestajemy czuć cokolwiek. Kolor kremu może niektórych wystraszyć, choć według mnie wygląda bardzo efektownie – jest szaro-liliowy z czerwonymi drobinkami, których jest naprawdę mało (jak wynika z opisu – czerwonymi perełkami jest witamina E). Barwa ta nie ma jednak odzwierciedlenia na skórze.

tutti frutti masło do ciała konsystencja copy

Konsystencja masła jest zwarta i gęsta, ale nie tłusta. Nie trzeba dużo produktu, by odczuć wystarczające nawilżenie, więc wydajność jest jak najbardziej na plus. Nałożona warstwa bardzo szybko się wchłania. Masło spisuje się dobrze jeśli chodzi o pielęgnację – nawilża oraz zostawia skórę bardzo gładką i miękką, tak jak obiecał producent. Efekt ten trwa do kilku godzin, więc produkt wypada bardzo dobrze w kwestii trwałości działania.

Natalia Marciniewska

Leave a Comment