Lakiery hybrydowe NeoNail

Lakiery hybrydowe robią w sieci furorę! Kto by pomyślał, że staną się aż tak popularne. Coraz więcej kobiet zamienia tradycyjny manicure na ten hybrydowy. Wszystkie cenimy sobie bowiem trwałość oraz wygodę, tego sposobu malowania paznokci. Na rynku coraz więcej marek proponuje tego typu emalie, ale jedną z najbardziej wiodących, jest bez wątpienia NeoNail. Konsumentki szybko doceniły wysoką jakość oferowaną w przystępnych cenach. A dzisiejszy wpis jedynie utwierdzi Was w przekonaniu, że hybrydy NeoNail warto poznać!

neonail6

Buteleczki o pojemności 6ml wyposażone zostały w wygodne pędzelki – krótkie, dość szerokie, równo przycięte włosie, ułatwia aplikację kolorów. Malowanie przebiega szybko i sprawnie, tym bardziej, że hybrydy NeoNail posiadają doskonałą pigmentację. W przypadku większości odcieni, dobrze kryją już przy jednej warstwie. Najlepiej jednak wyglądają, nałożone w dwóch cieniutkich. Warto też dodać, że odpowiednio gęsta konsystencja sprawia, że kolor nie spływa na skórki i nie kurczy się tuż po malowaniu, w początkowym etapie utwardzania w lampie.

Co z trwałością? Hybrydowe lakiery NeoNail w połączeniu z bazą i topem tej samej marki, trzymają się w nienaruszonym stanie, do momentu, aż podejmiemy decyzję o nowym manicure. Zmusza nas do tego po prostu widoczny odrost – inne ubytki, czy odpryski nie są widoczne. Każdy kolor utrwardza się w lampie bardzo dobrze i mocno przywiera do płytki.

neonail8

Ważną kwestią jest też samo usuwanie hybryd, które dla niektórych dziewczyn bywa problematyczne. Absolutnie lakieru nie można z paznokci skubać, czy zrywać, bo przecież nie chcemy uszkodzić płytki. Należy pazurki zawinąć w folię, wraz z wacikami nasączonymi acetonem (standardowy proces zdejmowania hybrydy), odczekać kwadrans i usunąć kolor drewnianym patyczkiem. Pomoże także początkowe spiłowanie warstwy z topem, jeszcze przed owinięciem folią.

A jak wypada baza i top? Również świetnie! Baza jest dość rzadka, łatwo nanosi się ją na płytkę, bez zalewania skórek. Top natomiast jest bardziej gęsty, ale konsystencja nie sprawia trudności w jego aplikacji – rozkłada się na paznokciach równomiernie i pięknie je nabłyszcza.

Marka plusuje także mnogością pięknych kolorów. Na zdjęciach widzicie osiem soczystych, a zarazem eleganckich odcieni, w różnych odcieniach różu. Będą idealne na sezon letni! Na zdjęciu poniżej, zaczynając od dółu, nazwy kolorów w buteleczkach, odpowiadają próbkom odcieni na wzorniku. Który podoba się Wam najbardziej? Oto one:

neonail3

Wszystkie dziś przedstawione odcienie oraz wiele innych lakierów hybrydowych marki NeoNail znajdziecie w drogerii ekobieca.pl, dokładnie TUTAJ. Koszt jednej buteleczki 6ml to 27,90zł.

neonail
  1. Majka 30 maja 2016, 9:42 am

    jeśli chodzi o wybór kolorów w takich odcieniach to wolę kolekcję hottie semilaca, wedug mnie semilaci mają o wiele lepszą jakość 🙂

Leave a Comment