Makeup Revolution Chocolate Vice

Chocolate Vice to nowa, szósta już, paleta z czekoladowej linii Makeup Revolution. Długo oczekiwana, skradła serca wielu kobiet. Jest boska i dokładnie przemyślana pod względem kolorstycznym, dlatego musicie poznać ją bliżej. Zapraszam do dalszego czytania!

chocolatevice10

Tym razem mamy do czynienia z opakowaniem w czarnym kolorze. Na froncie nadal widnieje imitacja czekolady, która prezentuje się niesamowicie apetycznie i cieszy oko. W środku mamy wygodne, duże lusterko oraz dwustronny aplikator średniej jakości.

chocolatevice12

Tym razem w paletce dominują ciepłe odcienie. Mamy tutaj morele, róże, złoto, rudości, brązy oraz jasne, cieliste kolory i błyszczącą czerń. Chocolate Vice zawiera 16 cieni, które posiadają zróżnicowane wykończenia – opalizujące, metaliczne, perłowe, satynowe oraz matowe. Bez wątpienia wykonamy przy jej pomocy makijaż na każdą okazję. Czarna czekoladka sprawdzi się zarówno w dzienniakach, jak i podczas szczególnych wyjść. Przyda się także w sezonie ślubnym.

chocolatevice8

Konsystencja cieni jest bardzo przyjemna, lekko aksamitna i łatwa w obsłudze. Matowe wykończenia nie są zbyt suche i pudrowe, natomiast wszelkie połyskujące odcienie są dość mocno kremowe w swej formule. Pigmentacja także zasługuje na pochwałę. Wiadomo, że intensywniej wypadają cienie błyszczące, ale matowe również są widoczne na powiekach i nie zanikają podczas blendowania. Generalnie rozcieranie przy ich użyciu jest bardzo łatwe, bo kolory dobrze się ze sobą łączą i nie tracą na intensywności. Z makijażem poradzi sobie zatem nawet najmniej wprawiona osoba. Cienie, niezależnie od użytego pędzelka, równomiernie przyczepiają się włosia i rozkładają na powiekach. Nałożone na jakąkolwiek bazę utrzymują się cały dzień, bez smug, prześwitów, czy nieestetycznych zrolowań. Podczas nakładania, mogą delikatnie pylić, ale nie osypują się jakoś specjalnie.
chocolatevice4
Myślę, że dziś akurat nie ma się co rozwodzić, bo wszystko jest jasne – to jedna z lepszych czekoladek marki. Kolory są ciekawe, dobrze dobrane i jeśli tylko pewnie czujecie się w ciepłych barwach, to odpowiednia propozycja dla Was. Marka utrzymuje naprawdę porządną jakość w stosunkowo niskiej cenie. Praca z Chocolate Vice przyjemnie Was zaskoczy i zapewni satysfakcjonujący efekt końcowy, jestem tego pewna. Za 16, dobrze napigmentowanych, trwałych cieni w ładnym, kobiecym opakowaniu zapłacimy 39,99zł – to niezły deal! Paletkę dostaniecie oczywiście w drogerii ekobieca.pl i dostępna jest TUTAJ.
Na koniec jeszcze swatche. 🙂
chocolatevice2

 

Leave a Comment