Milani Conceal +Perfect 2in1 i Catrice HD Liquid Coverage – dwa podkładowe hity, które musisz poznać!

Są kosmetyki, które z różnych względów bardzo szybko zyskują miano kultowych. Z miejsca podbijają serca kobiet i niepostrzeżenie stają się hitem. Tak własnie było w przypadku dwóch podkładów, które od dnia premiery są nieustannie rozchwytywane. Dlaczego? O tym w dalszej części wpisu, ale jedno jest pewne – musisz je poznać!

milani-catrice2

Milani Conceal+Perfect 2in1 Foundation+Concealer – Podkład kryjący o właściwościach korektora

Kosmetyk do zadań specjalnych, perfekcyjny kamuflaż wszelkiego rodzaju niedoskonałości, ponadto długotrwały i doskonale wyglądający na zdjęciach. Nałożony pędzlem, gąbeczką, czy opuszkami palców prezentuje się równie dobrze. Świetnie stapia się z cerą, nie tworzy maski i nie podkreśla porów, wręcz przeciwnie, pięknie je ukrywa. Posiada matowe wykończenie, ale nie jest to mat mocny i płaski. Podkład dość szybko zastyga, ale nie na tyle, by uniemożliwić nam wygodną aplikację. Najlepiej jednak aplikować kosmetyk cienkimi warstwami, rozcierać i ewentualnie dokładać w miejsca, które potrzebują mocniejszego krycia. Oczywiście Milani powala na budowanie krycia od średniego po pełne. Już niewielka ilość kosmetyku nałożona na skórę ładnie ją ujednolica, wygładza i wyrównuje. Do tego dochodzi niesamowita trwałość – po przypudrowaniu fluid jest w stanie przetrwać całonocne wyjście, typu wesele, czy impreza w klubie. Po wielu godzinach wciąż wygląda dobrze. Nawet na mocno przetłuszczającej skórze utrzymuje mat, wyświecając jedynie delikatnie strefę T, a głownie okolice nosa. Co więcej, nie powoduje zapychania, nie przesusza, nie podkreśla nad wyraz mocno suchych skórek i ma wygodną butelkę z pompką. Najjaśniejszy odcień 01 Creamy Vanilla jest oliwkowo-żółty, ale nie należy do najjaśniejszych. Dopasowuje się jednak w dużej mierze do kolorytu i nie oksyduje w ciągu dnia. Buteleczka kosztuje 69,90zł i jest naprawdę warta uwagi!

milani-catrice3

Catrice HD Liquid Coverage – Płynny podkład kryjący

Podkład, który ulatnia się z półek w zastraszającym tempie. Pojawia się i znika, co świadczyć może jedynie o tym jaki jest świetny! Lekka, dość rzadka konsystencja idzie w parze z zaskakująco dobrym kryciem. Już jedna warstwa radzi sobie z niedoskonałościami, o kolejne można pokusić się tylko, gdy akurat borykamy się z większymi problemami skórnymi i potrzebujemy większego kamuflażu. Catrice pięknie stapia się z cerą, prezentując się na twarzy niezwykle naturalnie. Skórki podkreśla w umiarkowany sposób -małe nie są widoczne, jedynie te spore mogą ujrzeć światło dzienne. Kosmetyk bardzo długo się utrzymuje, jeśli tylko utrwalimy go pudrem, ładnie utrzymuje mat, który nie jest tępy i zbyt nachalny. Nie warzy się w trakcie noszenia, nie utlenia się na skórze i całkiem nieźle dopasowuje się do jej kolorytu. Nie zapycha, nie powoduje nowych zmian skórnych i nie przesusza. Ma bardzo ładną butelkę z pipetą, która prezentuje się bardzo elegancko. Najjaśniejszy odcień w gamie 010 Light Beige, jest neutralnym beżem, bez różowych tonów, o średnim poziomie jasności. Większości kobiet powinien przypaść kolorystycznie do gustu. Podkład kosztuje 31,90zł. To naprawdę niska cena jak za taką wysoką jakość.

milani-catrice4

Poniżej jeszcze swatche – tak oba podkłady wypadają względem innych, popularnych kosmetyków tego typu.

milani-catrice5

Słowem podsumowania – oba podkłady zasługują na uwagę oraz wypróbowanie ich na własnej skórze. Niemniej jednak, jeśli szukacie naprawdę ekstremalnej trwałości i perfekcyjnego krycia, sięgnijcie po Milani. Jeżeli bardziej interesuje Was lekkość, średnie krycie i szukacie długotrwałego podkładu na co dzień, z powodzeniem możecie zdecydować się na Catrice. Z obu będziecie zadowolone!

Leave a Comment