Naturalne sprzątanie z marką Yope

Zastanawiałaś się kiedyś czy można wysprzątać mieszkanie nie korzystając z różnych środków chemicznych oraz nie szkodząc środowisku? Owszem, można! Marka Yope wyszła nam na przeciw i stworzyła produkty czyszczące, które bazują na składnikach naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, ulegających biodegradacji i bezpiecznych dla środowiska. Co więcej płyny nie zawierają chloru, wybielaczy optycznych SLES-u, SLS-u, PEG-u. Brzmi nieźle, prawda? A to dopiero początek, w dalszej części wpisu znajdziecie jeszcze więcej ciekawych informacji na ich temat!

yope5

Ogólnodostępne środki czyszczące mają bardzo często mocne, chemiczne zapachy, które drażnią nie tylko nos. Stosowane w małych pomieszczaniach bywają bardzo uciążliwe i męczące. Pewnie każda z Was wielokrotnie dostawała napadu kaszlu po rozpyleniu płynu do szyb, czy też sprayu czyszczącego glazurę. Sięgając po płyny Yope spotykamy się z aromatem wyraźnie wyczuwalnym, ale nienachalnym i nieduszącym. Wariant o zapachu zielonej herbaty jest orzeźwiający i bliżej mu do natury niż typowej chemii.

YOPE Naturalny płyn do szyb i luster 750ml

Pojemność 750ml wystarczy na dłuższy czas – płyn jest bardzo wydajny, bo wystarczy kilka psiknięć, by umyć szybę, lustro lub inne szklane powierzchnie, na przykład blaty lub półki. Wygodny atomizer dozuje odpowiednią ilość środka, więc mamy pewność, że nic nam się nie marnuje. Produkt został tak zaprojektowany, że dzięki specjalnym substancjom czyszczącym nie robi zacieków, nie zostawia smug i minimalizuje zbieranie się kurzu. Ponadto, posiada właściwości antystatyczne i jest w 100% bezpieczny dla środowiska. Ponadto, marka Yope charakteryzuje się tak oryginalnym i przykuwającym uwagę designem, że płyn może z powodzeniem stać na wierzchu i nikt nie domyśli się, że to jakiś środek czyszczący. Do zalet trzeba dorzucić również niską cenę – 12,99zł za taką dużą butelkę, to naprawdę niewielki koszt.

yope2

YOPE Naturalny płyn do czyszczenia łazienki Zielona herbata 750ml

Kolejny świetny produkt! Nadaje się do czyszczenia wszelkich armatur, urządzeń sanitarnych czy ceramiki łazienkowej. Zawiera roślinne substancje myjące oraz kwasek cytrynowy który genialnie radzi sobie z usuwaniem osadu, kamienia, śladów wody, czy innego brudu. Oczywiście przyjemnie również pachnie, ma wygodny dozownik i jest wydajny. Rozpuszcza wszystko, co stanie mu na drodze bardzo szybko, więc kilka pryśnięć wystarczy do standardowych porządków.  No i ta etykieta – czyż nie jest urocza? 🙂 Śmiało może zająć widoczne miejsce w naszej łazience, bo będzie ją zdobił, a nie szpecił. A wszystko to w cenie 12,99zł.

yope4

YOPE Naturalny płyn uniwersalny Zielona herbata 750ml

Orzeźwiający płyn do czyszczenia wielu powierzchni. Przyda się zarówno w łazience, jak i w kuchni. Doskonale usuwa brud z powierzchni emaliowanych, ceramicznych, różnego rodzaju tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej. Pięknie pachnie, ma wygodny dozownik, który rozpyla delikatną mgiełkę, więc nie mamy poczucia, że  produkt się marnuje. Ponadto nie zostawia zacieków, smug, nie tworzy plam, szybko wysycha, a także minimalizuje zbieraniu kurzu. Do tego ten boski design, no po prostu cudo. Koszt butelki to 12,99zł.

yope3

Inne rodzaje płynów Yope a także kosmetyki pielęgnacyjne marki znajdziecie TUTAJ w drogeria ekobieca.pl 🙂

yope

Leave a Comment