Pink Fizz i Salted Caramel – nowe czekoladowe palety Makeup Revolution, I Heart Makeup

Kultowe czekoladowe palety marki Makeup Revolution zna każda kobieta. Od razu po wyjściu na rynek, podbiły internet i kobiece serca. Wszystko dlatego, że prezentują wysoką jakość w niskiej cenie i śmiało mogą konkurować z odpowiednikami droższych marek. Opakowanie imitujące czekoladę, pozwala na odrobinę bezkalorycznej przyjemności każdego dnia. Do niedawna, w asortymencie Makeup Revolution, dostępne były trzy wersje kolorystyczne – Death By Chocolate, I Heart Chocolate oraz Naked Chocolate. Niedawno pojawiły się dwie nowe, równie ciekawe propozycje – Pink Fizz oraz Salted Caramel. W dalszej części wpisu dowiecie się o nich więcej i zobaczycie je z bliska.

paletki

Opakowania palet wykonane jest z solidnego plastiku, który jest gruby i odporny na uszkodzenia. W środku znajdziemy wygodne, duże lusterko, które sprawdzi się w wypadku wykonywania makijażu poza domem. Dodatkowo, do czekoladek dołączony jest również podwójny aplikator – gąbeczka, który całkiem dobrze radzi sobie z aplikacją cieni.

paletki3_duze

W środku natomiast znajdziemy bardzo udaną mieszankę kolorystyczną cieni, która idealnie dopasowana jest do koloru opakowania. Pink Fizz wypada chłodniej niż Salted Caramel. Mamy tutaj między innymi odcienie różu, fioletu, brązu i szarości zakropionej niebieskości. Natomiast  w Salted Caramel mieści się kompozycja  ciemnych i rdzawych brązów, z odrobiną pomarańczy, granatu i kropelką opalizującego różu. Obie jednak są na tyle uniwersalne, że stworzymy nimi zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy.

 

Przejdźmy do cech wspólnych. Każda paleta zawiera 16 cieni. Plus, że dwa najjaśniejsze – jeden cielisty mat, drugi rozświetlający, są większych rozmiarów. To kolory, które zużywa się najszybciej, więc dobrze, że producent wziął to pod uwagę.   Zarówno w Pink Fizz, jak i Salted Caramel znajdziemy różne wykończenia – nie brakuje tu matów, satyny, czy typowo połyskujących cieni z iskrzącymi drobinkami, które pięknie opalizują na powiece.

 

paletki1

Cienie wyróżnia naprawdę dobra pigmentacja. Oczywiście nieco lepiej od matów wypadają błyszczące satyny, ale każdy kolor bardzo ładnie widać na powiece. Generalnie, z obiema paletami pracuje się bez problemów, gdyż kolory dobrze przyklejają się do włosia pędzla, nie tworzą prześwitów na skórze oraz równomiernie się na niej rozkładają. Ponadto, godna pochwały jest również sama konsystencja cieni. Jest ona kremowa, jakby nieco wilgotna, więc podczas wykonywania makijażu, cienie nie osypują się i nie brudzą połowy twarzy. Choć w przypadku ciemniejszego make-up’u warto zacząć od malowania powiek, a dopiero później przejść do makijażu twarzy. Co jeszcze? Kolory nie tracą na intensywności w trakcie rozcierania, łatwo się blendują i nie tworzą nieestetycznych plam. Komponują się ze sobą świetnie, ale dobrze wyglądą też w towarzystwie cieni innych marek. Na powiekach zagruntowanych bazą, utrzymują się cały dzień, bez rolowania się, zbierania w załamaniach, czy migrowania po twarzy. To naprawdę wysoka jakość w cenie nierujnującej portfela. Paletki doceni każda wielbicielka makijażu.

paletki4

Mając do wyboru aż pięć nietuczących, czekoladowych słodkości, ciężko zdecydować się na jedną. Niestety, trudno wskazać jedną najlepszą, ponieważ wszystkie są niesamowicie urocze i mają w sobie to coś, co przyciąga wzrok. Pomijając już samo apetyczne opakowanie, zawartość każdej czekoladki robi wrażenie. W każdej wersji, kolory zostały dobrane w sposób bardzo przemyślany i tworzą spójną, naprawdę uniwersalną całość. Sprawdzą się więc u osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem oraz u większych pasjonatek makijażu.

paletki5

Podsumowując, niezależnie od tego jaką wersję palety Makeup Revolution wybierzecie, z pewnością będziecie zadowolone i zapragniecie mieć ich więcej.  Na jednej czekoladce na pewno się nie skończy, gwarantujemy. 😉 Tym bardziej, że cena jest przystępna i kosmetyk nie kosztuje wiele.

paletki2

Paletki kupicie w cenie 39,90zł na ekobieca.pl. Pink Fizz dostępna jest TUTAJ, Salted Caramel TUTAJ

Leave a Comment