PODKŁAD FACE FINITY ALL DAY FLAWLESS 3W1 50 NATURAL

Opakowanie  podkładu to buteleczka, która jest wykonana z bardzo grubego szkła, nie ma mowy aby się stłukła- już raz  mi upadła i nie ma śladu pęknięcia.  Posiada dozownik, dzięki któremu bardzo łatwo aplikuje się podkład. Można go  bez problemu  odkręcić i wykorzystać cały podkład. Jak dla mnie jest to wielki plus, gdyż posiadane przeze mnie do tej pory podkłady w butelce, nie miały  takiej możliwości, a bardzo nie lubię kiedy coś zostaje na dnie. Dozownik jest zakryty   korkiem, który łatwo się zdejmuję , a przy przechowywaniu dobrze się trzyma opakowania, dzięki czemu podkład się nie wyleje.  Całe opakowanie jest przeźroczyste- widać dokładnie ile zostało podkładu, oraz jaki odcień się w  niej znajduję. Butelka mieści  30ml  kosmetyku. Na opakowaniu  są zamieszczone informacje po angielsku  takie jak – nazwa, producent, odcień, rodzaj filtru, pojemność, gdzie został wyprodukowany .

 butelka copy

Opis producenta: „Podkład Face Finity All Day Flawless 3 w 1 trzyma się tak długo, jak baza pod makijaż, ukrywa niedoskonałości, jak korektor, a podkład w płynie z filtrem SPF 20 nadaje perfekcyjny efekt wykończenia.

  • Nieskazitelne wykończenie makijażu, które trwa przez cały dzień
  • Baza pod makijaż ułatwia przyczepność
  • Korektor ukryje niedoskonałości i zapewni nieskazitelny wygląd Twojej skórze”.

 butelka tył copy

Moja opinia: Faktycznie- podkład trzyma się na twarzy cały dzień! Będąc  na zajęciach 8 godzin, nie wykonuję żadnych poprawek w makijażu. Kryje moje niedoskonałości, popękane naczynka, blizny. Jeszcze lepsze krycie uzyskuję nakładając go pędzlem. Teraz używam  korektora  jedyne pod oczy . Wielkim plusem jest posiadany filtr SPF 20. Idąc na plażę nie muszę się bać,  że twarz spiecze mi się na raka… Ma bardzo delikatną , kremową konsystencję , dobrze się  rozprowadza, nie pozostawia smug.

kolor copy

Nie zapycha, nawilża. Matuje skórę- z racji tego , że moja twarz bardzo świeci się w strefie T i tak nakładam  puder, jednak nie wykonuje poprawek w ciągu dnia. Na pewno jest to duża zasługa podkładu, gdyż używając tego samego pudru z innym podkładem, poprawki były konieczne. Jest wydajny- na pokrycie całej twarzy potrzebuje  maksymalnie dwie  pompki. Taka butelka wystarczyła mi  na 4 miesiące przy codziennym używaniu. Zapach ma bardzo delikatny.  Moje wrażenia po pierwszym  użyciu są  takie same  jak po dłuższym czasie stosowania, czyli jak najbardziej POZYTYWNE J. Jest to moja druga buteleczka i na pewno nie ostatnia.
Jak dla mnie jest to podkład  który zasługuje na 6! Jest to najlepszy podkład  jaki do tej pory miałam.

Dostępny w ekobieca.pl

Kornela Kowal

Leave a Comment