Recenzja błyszczyku GOSH Light’n Shine Lip Glaze

Opis producenta

Gosh Light’n Shine Lip Glaze to marzenie/sen o błyszczyku – gdzie pomyślano o wszystkim. Light’n Shine Lip Glaze posiada fantastycznie zmiękczającą i przyjemną teksturę z super mocno połyskującym efektem. Efekt połysku został wzbogacony o składnik wydłużający w znaczący sposób jego trwałość na ustach. Opakowanie tego wyjątkowego błyszczyka jest nie mniej fantastyczne. Aplikator jest zakończony precyzyjnym pędzelkiem. Błyszczyk można nakładać nawet w ciemności, ponieważ ma wbudowane lusterko i światło diodowe. Doskonały na wieczorne wypady na miasto! Ale także na wszelkie okazje, gdzie makijaż należy poprawiać. Fantastyczne połączenie kolorów i pigmentów nadaje ustom pełnego kształtu i głębię koloru. Gosh Light’n Shine Lip Glaze dostępny jest w sześciu kolorach.

pol_pm_GOSH-Lightn-Shine-Lip-Glaze-Blyszczyk-z-lusterkiem-i-swiatelkiem-01-White-7142_1

Gosh kolory błyszczyków

Własny opis

Błyszczyk Gosh Light’n Shine Lip Glaze posiada eleganckie, prostokątne opakowanie z lusterkiem i diodowym światełkiem, które zapala się w momencie odkręcenia opakowania. Osoby lubiące tego rodzaju gadżety będą zachwycone. Światełko świetnie sprawdza się, gdy chcemy pomalować usta w pomieszczeniu, w którym jest słabe oświetlenie, natomiast w momencie gdy oświetlenie jest dość dobre, światełko staje się zbędne. Aplikator zakończony jest precyzyjnym pędzelkiem ułatwiającym aplikację kosmetyku.

W swoim posiadaniu mam 3 kolory: 01 – bezbarwny z drobinkami opalizującymi na różowo-złoto, 10 – cielisty ze złotymi drobinkami i 11 – czerwony ze srebrnymi drobinkami.
Cena błyszczyku to ok. 49,99 zł.


1logo

2 ogo

3logo

Błyszczyk ma subtelny zapach, a jego konsystencja jest dość gęsta i delikatnie lepka. Wszystkie kolory są półtransparentne z duża ilością opalizujących drobinek, które wspaniale migocą w sztucznym świetle. Błyszczyk jest trwały i utrzymuje się na ustach kilka godzin. Przez swoją lepką konsystencję, drobinki brokatu pozostają na ustach, mimo, że błyszczyku już na nich nie zauważamy.

byszczykilogocopy

Podsumowanie

Plusy: 
– eleganckie opakowanie,
– lusterko i światełko, które ułatwiają malowanie ust w ciemnym pomieszczeniu,
– delikatny zapach,
– długo utrzymuje się na ustach.

Minusy:
– wysoka cena,
– lepka konsystencja.

Leave a Comment