Resibo- drugie życie pudełka

Kilka miesięcy temu w naszej ofercie pojawiły się kosmetyki Resibo. W tekturowych pudełkach, w naturalnej kolorystyce i bardzo oszczędnej grafice przyjechała do nas kolekcja tychże produktów. Już sam wygląd pudełek nie pozostawiał wątpliwości- w środku kryją się naturalne, roślinne kosmetyki, dodatkowo oznaczone maleńkim certyfikatem jakości VEGE. Certyfikat ten przyznawany jest firmom oferującym usługi najwyższej jakości, zgodne ze stylem życia wegan i wegetarian.

020(1)

33314

Wewnątrz każdej tuby zamieszkuje jeden z 6 kosmetyków Resibo. Mamy tutaj: olejek do demakijażu, krem pod oczy, krem odżywczy, krem ultranawilżający, tonik – mgiełka nawilżająca oraz płyn micelarny. Kolorystyka każdego z nich wskazuje na silny związek z naturą.  Każdy z kosmetyków powstał na bazie naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych surowców. Produkty są tak opracowywane, aby były bezpieczne dla skóry i zapewniały pielęgnację na najwyższym poziomie. Kosmetyki Resibo są naturalne w ponad 96 %.

Drugie życie pudełka- instagramowy konkurs
Każdy z kosmetyków zapakowany jest w tekturową tubę. Z naszych informacji wynika, że tuby pozostają z klientami na długo. Jedni trzymają w nich pędzle do makijażu, inni waciki lub kredki do oczu. Są też osoby, które z tub, zrobiły skarbonkę na wszędobylskie jednogroszówki. A jeszcze inni podarowali tuby dzieciom, żeby trzymały w nich kredki czy drobne zabaweczki. Z kolei tubę po moim olejku do demakijażu zawzięcie użytkuje córka z kotem. Ona wrzuca do środka piłeczką, a on ją wyciąga. Takie perpetum mobile. Doskonała zabawa na jakieś 15 minut, czyli wystarczająco, zeby napić się porządnej kawy:)

Poniżej przedstawiam kilka propozycji wykorzystania pudełek, które zgłoszone zostały do naszego konkursu organizowanego na Instagramie:

Zwyciężczyni konkursu: @potejstronielustra

Astor Big&beautiful Boom Mascara Black

@malekulinaria.pl

Astor Volume Diva Mascara 800 Black

@paulinak98

ecbb58891ed054bf34d7863fb56713a9

arctic aqua

Jeśli użytkujecie pudełek w jeszcze inny, nietypowy sposób, koniecznie podzielcie się tym w komentarzu.

Leave a Comment