Szczoteczki do makijażu Neess

Szczoteczki do makijażu robią ostatnio w sieci ogromną furorę. Coraz bardziej popularne stają się te marki Neess. Ich innowacyjny kształt oraz gęste, zbite i zarazem miękkie włosie jest rewelacyjną alternatywą dla tradycyjnych pędzli. Początkowo mogą się wydawać trudne w obsłudze, ale to tylko pozory. Pracuje się z nimi niesamowicie sprawnie, a aplikacja makijażu jest czystą przyjemnością. W dzisiejszym wpisie poznacie je bliżej, zatem zapraszam do dalszej jego części.

neess-szczoteczki_do_makijazu02

Dzisiaj skupimy się na sześciu różnych egzemplarzach, przeznaczonych do makijażu twarzy. Każdy z nich ma inny kształt, ale wszystkie są dokładnie przemyślane. Rączki zostały wyprofilowane w taki sposób, aby dobrze leżały w dłoni. Są zgrabne, odpowiednio długie i wytrzymałe. Włosie natomiast jest równo przycięte, bardzo miękkie, sprężyste i gęste.

neess-szczoteczki_do_makijazu

Neess szczoteczka do makijażu 4058

Największa ze wszystkich, świetna do nanoszenia podkładów płynnych i kremowych oraz minerałów. Za jej pomocą zaaplikujemy kosmetyk w kilka sekund – jest naprawdę spora. Włosie jest bardzo delikatne, nie drażni skóry, a malowanie się przy pomocy szczoteczki Neess to czysta przyjemność. Producent zadbał o odpowiednie zbicie włosków, a zarazem ich gęstość i jedwabistość. Za pomocą szczoteczki uzyskujemy dobre krycie oraz naturalny wygląd – pozwala ona na naprawdę niezłe stopienie się kosmetyku ze skórą. Najlepszy efekt uzyskamy stosując efekt wklepujący lub rozcierający od środka twarzy do jej granicy. Pędzelek kosztuje 30,99zł.

Neess szczoteczka do makijażu 4057

Nieco mniejsza od modelu 4058, ale równie precyzyjna. Pozwala dotrzeć do każdego obszaru twarzy i równomiernie rozprowadzić podkład. Jest prosta w użyciu, odpowiednio wyprofilowana i mięciutka. Aż chce się jej dotykać. Neess ogromnie plusuje jakością włosia, jest ono bardzo aksamitne i mimo swej gęstości puszyste i elastyczne. Po myciu szczoteczka nie gubi swojego kształtu i prezentuje się jak nowa. Można za jej pomocą aplikować także gęste, kryjące podkłady – jeśli chcemy, by wyglądały bardziej naturalnie, wystarczy włosie zwilżyć wodą. Model 4057 kosztuje 22,99zł.

Neess szczoteczka do makijażu 4056

Ta szczoteczka może posłużyć zarówno do aplikacji podkładu (jeśli zależy nam na wyjątkowej precyzji), korektora, różu, bronzera czy rozświetlacza. Świetnie sprawdzi się także do rozcierania granic kosmetyków. Ma niewielki, aczkolwiek odpowiedni do modelowania twarzy, rozmiar i jest odpowiednio zwarta oraz zbita. Pozwala zachować kontrolę i uniknąć efektu przerysowania. Włosie, tak jak w pozostałych przypadkach pozostaje miękkie, delikatne dla skóry, zwarte i elastyczne. Szczoteczka dobrze leży w dłoni, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu rączki. Nie chłonie kosmetyków w nadmiarze i nie skraca ich wydajności. Model kosztuje 17,99zł.

neess-szczoteczki_do_makijazu03

neess-szczoteczki_do_makijazu05

Neess szczoteczka do makijażu 4055

Kolejny mniejszy model, idealny do modelowania twarzy – rozświetlacza, różu, bronzera oraz do rozcierania. Nie robi smug, ani plam, rozkłada kosmetyki na skórze równomiernie i nie ściąga podkładu. Jest niesamowicie miękka, precyzyjna, zbita i elastyczna. Włoski, jak w pozostałych przypadkach są delikatne i  rozpieszczają skórę podczas aplikacji. Szczoteczka jest naprawdę łatwa w obsłudze, pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu bez efektu maski i przerysowania. Dobrze leży w dłoni, jest leciutka, ekspresowo się czyści i szybko schnie. Nie zmienia też swojego kształtu – włosie nie rozczapierza się, ani nie wypada. Model ten kosztuje 15,99zł.

Neess szczoteczka do makijażu 4054

Maluszek przeznaczony do konturowania. Odpowiedni kształt szczoteczki – cienki, podłużny, pozwala na precyzyjne podkreślenie kości policzkowych i wymodelowanie rysów twarzy. Za pomocą kilku pociągnięć naniesiemy bronzer i rozświetlacz wszędzie tam, gdzie mamy ochotę. Szczoteczka jest delikatna, przyjemna w dotyku, ale też zbita, więc nie rozchodzi się na boki. Zapewnia kontrolę i sprawdzi się nawet u mniej wprawionych osób. Jest naprawdę świetną alternatywą pędzelków do modelowania twarzy i każda z nas znajdzie dla niej zastosowanie. Model ten kosztuje 12,99zł.

Szczoteczka punktowa do makijażu 4053

Mini szczoteczka do punktowego nakładania kosmetyków. Ułatwia aplikację korektora, zarówno punktowo, jak i pod oczami czy płynnego rozświetlacza. Jej niewielki rozmiar pozwala na dotarcie w najmniej dostępne obszary twarzy, takie jak skrzydełka nosa, czy wewnętrzny kącik oka. Jest bardzo precyzyjna, odpowiednio zbita, miękka i sprężysta. Jej wyprofilowane włosie pozwala uzyskać odpowiednie krycie, bez efektu smug. Nie chłonie kosmetyków, nie skraca ich trwałości, a po myciu nie rozczapierza się i nie gubi kształtu, ani włosków. Dobrze leży w dłoni, jest łatwa w obsłudze i uprzyjemnia codzienny makijaż. Kosztuje 12,99zł.

neess-szczoteczki_do_makijazu04

I to już wszystkie szczoteczki Neess. Każda z nich jest godna polecenia i warta zakupu, na którą się zdecydujecie zależy wyłącznie od Waszych preferencji.  Warto też wspomnieć, że wszystkie są zapakowane w kartonik i odpowiednio zabezpieczone.

neess-szczoteczki_do_makijazu06

Wszystkie szczoteczki wymienione w dzisiejszym wpisie oraz wiele innych znajdziecie w ekobieca.pl 🙂

 

Leave a Comment