szczotki Tangle Angel – anielski komfort rozczesywania

Tangle Teezer przez długi czas pozostawiał konkurencję daleko w tyle, ale czy faktycznie nadal tak jest? Na przestrzeni lat zmieniło się bardzo wiele, a na rynku pojawiło się sporo ciekawych szczotek, które śmiało mogą konkurować z kultowymi już modelami tej osławionej marki. Niemniej jednak, ostatnimi czasy, największe wrażenie robią iście anielskie szczotki do włosów Tangle Angel, które podbijają sieć i zyskują coraz większe grono fanek. W mig zostały okrzyknięte hitem i cały czas zbierają mnóstwo pozytywnych opinii. Dlaczego tak się dzieje? Co je wyróżnia? O tym w dalszej części wpisu.

tangle-angel

Tangle Angel występuje w pięciu modelach: 

  • Tangle Angel – model dostępny w wielu kolorach, w średnim rozmiarze, ze zdobionym tyłem, imitującym skrzydła,
  • Tangle Angel Classic – idealna dla minimalistek, dostępna w dwóch kolorach: białym i czarnym, o matowym wykończeniu,
  • Tangle Angel Xtreme – dużego rozmiaru, matowa, idealna do włosów gęstych, długich lub kręconych,
  • Tangle Angel Cherub – w pastelowych odcieniach, niewielkich rozmiarów, idealna do torebki lub dla dzieci,
  • Shine Angel – dostępna w kilku rozmiarach, posiada dwa rodzaje włosia, idealna do stylizacji, wzmacnia połysk.
tangle-angel3

Jak widać, każda kobieta znajdzie pośród asortymentu model idealny dla siebie, niezależnie od długości, czy rodzaju włosów. Można więc śmiało stwierdzić, że szczotka Tangle Angel to produkt uniwersalny, odpowiedni dla każdej włosomaniaczki. Na zdjęciach widoczne są wersje: Tangle Angel Classic, Tangle Angel oraz Tangle Angel Xtreme.

Nie da się nie zauważyć, że elementem charakterystycznym szczotek jest piękne zdobienie tylnej części z ząbkami. Anielskie skrzydła robią wrażenie i prezentują się bardzo efektownie, ale jeśli tego typu design to za dużo, Tangle Angel Classic z pewnością zaspokoi Wasz gust – jest elegancka i kobieca, a zarazem bardzo prosta.

tangle-angel2

Poza skrzydłami jest coś jeszcze – wygodna rączka, która jest prawdziwym hitem i ułatwia codzienne rozczesywanie włosów. Szczotka, niezależnie od modelu, stabilnie leży w dłoni, nie wyślizguje się i nie wypada podczas stosowania, czego nie można napisać o Tangle Teezerze. Poza tym rączka została zaprojektowana tak, aby szczotkę można było postawić. To przemyślana decyzja, bo dzięki temu unikamy odkształcania się i wyginania plastikowych włosków.

tangle-angel4

Kolejne mocne strony Tangle Angel  to gęstość i długość jej ząbków. Są też odpowiednio grube, elastyczne i sprężyste, a także specjalnie ułożone. Dzięki nim, rozczesywanie włosów jest po pierwsze bardzo szybkie, a po drugie, niezwykle komfortowe i przyjemne. Szczotka radzi sobie w kilka sekund ze splątanymi kosmykami, czy też różnej maści kołtunami. A wersja Xtreme to prawdziwa petarda pod tym względem – jeśli macie jakiekolwiek problemy z bezbolesnym rozczesywaniem pasm, nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej. Ponadto, Tangle Angel nie elektryzuje włosów, nie wyrywa, ani nie powoduje ich łamania się na długości, ani rozdwajania końcówek.  Ząbki gładko suną po całej długości, delikatnie wygładzając fryzurę i dodając jej połysku.

No i na koniec jeszcze jedna ważna informacja – wszystkie modele są odporne na działanie wysokich temperatur, więc z powodzeniem możecie używać ich podczas suszenia włosów.

tangle-angel1

I jak? Zachęcone? Jeśli tak, to wszystkie modele znajdziecie w drogerii ekobieca.pl. Tangle Angel kosztuje 35,49zł, Tangle Angel Classic 38,49zł, Tangle Angel Xtreme 42,99zł, Tangle Angel Cherub 31,49zł, natomiast Shine Angel, w zależności od rozmiaru: Small 53mm – 51,49zł, Medium 60mm – 57,49zł, Large 70mm – 59,49zł.

Leave a Comment