Ziaja kozie mleko krem do rąk i paznokci

Seria kozie mleko jest moim faworytem spośród wszystkich oferowanych przez ziaję kosmetyków.  Nic więc dziwnego, że i ten krem stał się moim ulubieńcem i zawsze będę do niego wracać.

opakowanie copy

Opakowanie jest przyjemne dla oka pod względem wizualnym – mała biała tubka ze srebrnymi elementami w postaci grafiki. Informacje znajdujące się na etykietkach są czytelne, a całość wygląda bardzo estetycznie. Krem łatwo sie otwiera, a zamknięcie jest szczelne. Dziubek, którym pozyskujemy produkt fajnie kontroluje ilość wydobywanego kremu. Okolicę ów dziubka łatwo utrzymać w czystości,  gdyż nie osiada tam sam produkt.

opis copy

Zapach jest jedną z większych zalet tego kosmetyku. Delikatny, świeży, cieszy zmysł węchu przez krótki czas po aplikacji. Konsystencja również mi odpowiada – jest lekka,  bardziej rzadka,  niż gęsta, szybko się wchłania – co uważam za bardzo duży plus, bo chyba nikt nie lubi, gdy po kremowaniu rąk te są tłuste i się lepią. Należy też dodać, że mimo niewielkiej pojemności (80 ml) krem jest bardzo wydajny – wystarczy naprawdę mala ilość produktu, aby pokryć nim dłonie.

konsystencja copy

I najważniejsze – działanie. Sam krem przeznaczony jest do skóry suchej i skłonnej do zmarszczek. Producent na tylnej etykietce obiecuje intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry dłoni oraz wzmocnienie paznokci.  Z uśmiechem mogę się pod tym podpisać 🙂 Krem daje przyjemne uczucie nawilżenia,  a wcierany w pazokcie przez dłuższy okres czasu również w pewnym stopniu przyczynił się do poprawy ich stanu.
Jakieś minusy? Nie. Czy polecam? Jak dla mnie jest to pewniak. Warto spróbować, zwłaszcza, że kosztuje grosze 🙂

Dostępny w: ekobieca.pl

Natalia Marciniewska

Leave a Comment