Ziaja naturalny krem oliwkowy do cery suchej i normalnej

Cena: 6.99zł
Pojemność: 50ml
Dostępny w: ekobieca.pl

Kultowe kremiki z ziaji chyba już każdy zna – są tanie, ślicznie pachną, a w dodatku pielęgnują skórę.  Ich rozmiary są niewielkie, więc bez problemu zmieszczą się do torebki, czy podróżnej kosmetyczki – dzięki czemu są praktyczne. Wersja oliwkowa ma słoiczek z przyjemnego dla oka, zielonego plastiku, łatwo się go odkręca, jest też odporny na upadki. Na pojemniczku zawarty jest skład jak i inne wyczerpujące informacje na temat działania.

ziaja copy

Ziaja opisuje swój produkt jako tłusty krem na bazie oleju z oliwek do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. W swoich obietniacach wymienia, że krem intensywnie odżywia, wygładza i regeneruje naskórek. Ponadto uwalnia od uczucia ściągnięcia oraz posiada fizjologiczne pH. Zapobiega również nadmiernej utracie wody, jak i skutecznie łagodzi podrażnienia. Polecany jest na dzień i na noc.

ziaja opis copy

Konsystencja jest rzeczywiście bardzo zwarta i gęsta. Krem zostawia na skórze tłustą warstwę, która powoli się wchłania, zostawiając uczucie nawilżenia i wygładzenia – jest to efekt długotrwały, który utrzymuje się nawet do kilku godzin, dlatego też pod względem swojego działania krem spełnia moje oczekiwania. Zapach określiłabym jako nienachalny i świeży (oliwkowy), ale jednak dobrze wyczuwalny. Moim zdaniem wydajność działa jak najbardziej na korzyść kosmetyku. Jeden słoiczek o pojemności 50 ml starczy na 3-4 miesiące, jak nie dłużej, w zależności od częstości użytkowania.

ziaja wieczko copy

Słoiczków tego kremu z ziaji zużyłam mnóstwo i jeśli chodzi o porządne nawilżenie to on zawsze był i będzie na pierwszym miejscu. Co prawda latem taka tłusta warstwa nie należy do najprzyjemniejszych, bo krem ma ciężką konsystencję i długo się wchłania, ale zimą nie raz, nie dwa uratował mi życie, gdy skóra wymagała prawdziwego nawilżenia i regeneracji, za co go polecam.

Natalia Marciniewska

Leave a Comment